Září 2010

Jak se koukám. Tvoří se mi tady pavučiny.

22. září 2010 v 19:36 | Shainy
*smetákem sundává pavučiny ze svého blogu* ,,Těch tu je!" xD
Žádné novinky.
Žádné objevy.
Žádné nové kamarádky.
Prostě nic.
Život je nuda. Už mně nebaví dělat furt to stejné.
Chodit do školy a učit se. Nemám žádné spestření svého rutinního života.
Snídaně. Škola. Oběd. Doma. Škola. Večeře.
Ach jo! Žádný sport a to jsem chtěla začít hrát basketball a chodit na Street Dance..
S blogem to jde tak též s kopce. I když proti mé vůli..
Což mně ještě víc štve!
Čas by byl, ale já nemám chuť ho využít. Už se těším na nějaké prázdniny.
V pondělí nejdou do školy(ředitelské volno), takže zkusím něco napsat k Lbh, pokud nepojedeme k babiččce. Jinak bude plán v pr**li...
To bylo takové malé nudné info... :)) ale ráda informuji lidi, aby věděli co se mnou je...
Jednou se mi to vymstilo..:D :D
Shainy


Filozofie. Dobrý obor?

20. září 2010 v 18:35 | Shainy
Ani nemám udělaný gympl a už se hrnu na véjšku. Tady se tak mírně dostáváme k mému neodhalenému věku, mno budete si ještě chvilku muset počkat ;)
Filozofie.
Takové pěkné slovo, pro mně i slovo mnoho významů. Pojí se s ním životní cesty, každodenní život, přátelé, škola atd. Líbí se mi jeho intonace a melodie.
Mám k němu takový vztah. Teď vám asi připadám divná, nebo že se ze mně stal krátkodobý blázen, ale přesně tak to cítim..nejsou to prázdná slova!
Nejvíc mně překvapilo, že mám předpoklady pro filozofii. Filozofové si často pokládají otázky, hodně často a poté nad odpovědmi uvažují. Tím dochází jaké jsou vlastně vztahy mezi lidmi, atd. a potom nějak ze sebe vysmolí nějakou chytrou větičku.  A tak je filozof na světě.
Už dlouho uvažuji nad tím jestli se na filozofii hodím nebo nehodím. Má hodně oborů, takže by bylo z čeho vybírat, ale přesto nevim jestli dělám správně.
Dost to komplikuje i moje zlatá myšlenka ,,Náhoda neexistuje."
Uvidíme co svět odveze a co přiveze...
Shainy


Loveless-ending

19. září 2010 v 17:19 | Shainy
Ta znělka mi něco připomíná, ale co to nevím :D

Loveless-opening

19. září 2010 v 16:17 | Shainy
Tuhle znělku jsme slyšela nejmíň tak asi 20x a víc :D
Jedno z nejlepších anime :*

Chtěla bych být velkorysá...

18. září 2010 v 9:47 | Shainy
...velkorysí lidé to mají v živote lehčí.

Proč teda nemůžu být velkorysá, když to mám jako hlavní vlastnost ve svém znamení?
Beru všechno moc vážně, nad ničím nemávnu rukou. Všechno musí být v mém životě prověřeno..
Je to chyba?
Je ve mně chyba?

Cinema Bizarre-Escape To The Stars

15. září 2010 v 18:14 | Shainy |  Music
Prostě na té skupině ulítám, mno...nic to nezmění ani já! :))

Tokio Hotel-Automatic

14. září 2010 v 18:06 | Shainy
Jsem ráda všestraná a v hudbě to je dosti vidět(nebo slyšet?!).
Tahle písnička mi potřebný optimismus a zažene špatné myšlenky.. ;)

Poprvé potřebuji poradit..

12. září 2010 v 14:33 | Shainy
Prosím potřebuji poradit!
Vlastně je to poprvé..má chuť přidávat články,ale jaké?
Toť jest otázka!
Co byste chtěli? Avatary, horoskopy, kusovky, hudbu, kapitolku, příběh,..?
Stačí napsat do komentů, předem děkuju! :))


Lady Gaga - Just Dance ft. Colby O'Donis

12. září 2010 v 11:50 | Shainy
Poděkujte každo dennímu surfování po netu, jinak by tahle rubrika byla zapomenuta..
Nice song!!

Poprvé a naposled.

10. září 2010 v 18:47 | Shainy
Jak se tak zamyslím, nad tím co všechno jsem udělala poprvé. Je toho hodně.
Mám velkou paměť. Takže si pamatuji všechny své (ne)životní chyby, trapasy a všechno ostatní. Je to spíš na obtíž něž k užitku, samozřejmě po prázdninách jsem věděla snad všechno co jsem se učili minulý rok. Ale to taky není k dvojí jaké uspokojení.
Ano, jsem opět ta 'nejlepší' u učitelů, ale ti debilové, s prominutím, říkají  mi encyklopedie. Ale proč to zapírat, když taková encyklopedie vlastně jsem. Teď to z ní asi namyšleně..Ale prostě nevím všechno ;)
Teď zpátky k tématu. Poprvé a naposled..

Cinema Bizarre - My Obsession

10. září 2010 v 6:49 | Shainy |  Music
Vím, že poslední dobou připadávám jen Cinema Bizarre, ale nějak jsem si to oblíbila. Jen je mi strašně líto/jsem naštvaná na to, že se ta skupina rozpadla. Strify, Shin, Kiro, Yu a Romeo mají něco do sebe. Tahle je první, kterou jsem poslechla od téhle skupiny, takže osudná xD
Be Bizarre

Cinema Bizarre - Lovesongs (They Kill Me)

9. září 2010 v 21:22 | Shainy |  Music
Na noc, taková rychlejší ukolebávku xD

Cinema Bizarre and Space Cowboy-I Came 2 Party

8. září 2010 v 19:52 | Shainy |  Music
Ten Space Cowboy má podobný hlas jako Ben Cristovao (song zde), teda aspoň mně to tak připadá xD. Promýšlím nový rozcestník ;)) tak uvidíte,zítra? dneska? xD
Snad se líbí :))

Rising sun...

7. září 2010 v 21:07 | Shainy
Dneska poslední článek, bohužel víc nestihnu. Kolem šesti, v pyžamu jsem vzala foťák a fotila vychazející slunce. Není to nic moc, ale když máte na sobě pyžamu a venku jsou 4°C tak víte jak se člověk cítí...

LaFee - Wer Bin Ich

7. září 2010 v 20:27 | Shainy |  Music
Myslím, že je to německy. Yéé, moje oblíbená země :)) jedná z nejoblíbenějších. Tuhle písničku můžou poslouchat desetkrát za hodinu a neomrzí mně. Má v sobě skryté kouzlo.. :*


Varuji, není konec...jen byl lehký začátek...

5. září 2010 v 13:42 | Shainy
Říká se, že všechno špatné je k něčemu dobré. V mém životě, všechno začalo špatně a skončilo to dobře. Jako v pohádce, občas zasáhla krutá realita..ale to nic neznamenalo.
Můj blog a samotná autorka, se mi zdá mým opakem. Neříkám, že to co jsem napsala je lež, ale chovám se jinak, ve skutečnosti. Na blogu se neschovám před realitou, spíš jí opět prožívám víc než je zdrávo.
Nejspíš nechápete co tady blábolím, za nesmysly..možná pro někoho jsem skvělá a úžasná, mladá autorka blogu, nebo i spisovatelka, ale co když skutečnost je jiná?
Ano, je hodně jiná.
Založila jsem blog 26.7.-červenec byl pro mně těžký a to nejen psychicky, tak jsem založila blog. Přiznávám blogů jsem založila a zase smazala tisícovky. Nejsem na to hrdá, ale mělo to ponaučení. Čeho je hodně, je příliš.
Teď můj blog trvá měsíc a něco a já se snažím hledat odvahu pokračovat. Bojím se, každé věty kterou napíšu, kterou zveřejním. Každý zkopírovaný obrázek, je pro mně rána do srdce. Blog se stal součástí mého života, přirostl mi k srdci a k duši a já ho nechci ztratit.
Píšu kvůli lidem, kterým na můj blog hodí příběhy, povídky, články. Zapojuji se do soutěží, abych měla diplomky. Fotím své nepovedené fotky, abych se vyrovnala ostatním. To je pravá radost!
Přesto je skutečnost jiná, já jsem jiná.
Existují určité spojitosti s autorkou a se mnou. Připadá mi to, jako sen. Vždycky jsem chtěla být ta úžasná autorka, prostě ta, která píše, fotí a je hlavně úspěšná. Teď je to skutečnost!

,,Blog je moje láska, psaní je moje láska...miluji tyhle dvě věci, je totiž na více jak 50% jisté, že mně neopustí, bez důvodně a zůstanou se mnou tak dlouho jak já budu chtít."

Tohle není žádný citát, jen ta skutečnost...

Nadpis přesně vystihl situaci blogu..bojovat o svůj blog budu až teď. Teď je ta chvíle, kdy si budu muset vybrat mezi věcmi důležitými a nedůležitými, věcmi potřebnými a nepotřebnými. Ale až teď si budu muse vybrat mezi věcmi, kterou jsou spravné a nebo snadné...

Děkuji všem, za pozornost!
Shainy
Motivace k článku:Zanedbávám...

3. září 2010 v 16:30 | Shainy
Ahojte!
Poslední dobou svůj blog zanedbávám, nemám na něj čas ani chuť. Takže se to pokusím napravit. Možná vás potěší, že jsem napsala kousek dálší druhé části k 5.Kapitole-Klub. Takže pokusím se jí dneska sem dát. Ráda bych o víkendu napsala něco na téma týdne, protože času mi moc nezbývá. Vím, že vám furt něco slibuju a většinou to nedodržím. Bohužel, už taková jsem. Proto žádné sliby, dávat nebudu a buď budu pokračovat v psaní povídek, nebo ne.
Teď něco ze života. Ták na matiku budeme mít nového učitele, na něho jsem tedy zvědavá xD mám takový vzláštní pocit, možná intuice, že mi padne do oka. Bude milý, nebo vůbec milý...bude krásný, nebo vůbec krásný...bude hodný, nebo vůbec hodný..Tak to vídím s ním já...
Už to říkám asi potřetí, ale přesto...učit se začínáme od pondělí, první týden asi nebude tak náročný, ale přece jen všechno je těžší. Takže bude míně času na blog, je mi to líto...
Pokud jde o Sb, tak se omlouvám asi na vás nemám moc velký čas, ale budu se snažit mít. Snad pochopíte, důvody...škola, přátelé a k tomu ještě práce. Už jen abych se zamilovala a vážně to bude s blogem zle.
Teď něco pozitivního, postoupila jsem do třetího finálového kola. Můžete mi dát hlasy, ale nemusíte. Nechci nikoho nutit, protože je to moje první soutěž a o výhru mi nejde. Samozřejmě budu ráda, když vyhraju, ale pro tu druhou to není až tak fér.
Tak se tady mějte, nějak jsem se rozepsala..uplatním to!
Shainy

Více jak nadočekávání!

1. září 2010 v 13:20 | Shainy
První září. První den ve škole. Pro mně to bylo více jak nadočekávání. Moc se toho nezměnilo, za což jsem ráda. Jen jsem kapínek zmokla, když jsem šla do školy a potom jsem hledala šatnu na první stupňi. No jo, ta moje demence. Na konec jsem se doloudala do třídy a přede mně a kámošku si sedla ta ,,hrozba", takže celý rok jít mít před sebou. Nééé! Ta zamnou snad bude lozit snad navždy, uškrtit a zardousit, rozřezat a upéct, osmažit a hodit do rozvodněné řeky.
Ať tam schcípne! :D :P
Máme u nás první povodňový stupeň,brrr...připomíná mi to záplavy u nás. Zažila jsem jednou a víckrát už ne. :D
Od pondělí jdeme podle rozvrhu, takže se budu snažit dokonce týdne co nejvíc napsat, ať máte aspoň na chvílí něco číst. Teď půjdu psát kapitolu do čeho,to vám neřeknu. :P
(S)mějte se!
Shainy