Leden 2011

Zelená krása (The green beautiful)

30. ledna 2011 v 11:06 | Shainy
Včera jsem shlédla, díky blogu od Lúmennky film Zelená krása (překládáno ty jako zelená nádhera), když jsem si tak prohlížela blog a objevila ten překrásný film, tak jsem netušila, že to bude ten nejkrásnější film, který jsem kdy viděla. 
..

28. ledna

28. ledna 2011 v 16:51 | Shainy |  Diary
...
Vše,co je v člověku krásné,je očima neviditelné.

Jak tak přemýšlím nad rozepsanou povídkou, u nichž byla poslední přidaná kapitola 4. prosince 2010, myslím tím Hope in Corde. Zapomněla jsem...nebudu lhát ztratila jsem stránku kde jsem měla překlady všech kapitol a samotného názvu povídky zpátky do češtiny.
Názvy zůstanou tajemstvím, ale chtěla bych v povídce pokračovat, je sama o sobě hodně tajemná. Možná se mi líbí, protože mi připomíná samu sebe...

"Podívej se mi do očí." Požádal. Stále jsem se snažil probudit s nějakého špatného snu, bohužel, štípání nějak nefungovalo. Bál jsem se, měl jsem strach. "Tiane, neublížím ti." Otřásl jsem se strachem, ale ani jsem si to neuvědomoval.
/ úryvek - Hope in Corde /

Dále jsem přemýšlela nad povídkou, ...13 years ago and now... u té se ještě musím rozmyslet, jak teda to všechno bude. Připadám si v té povídce jako ve slepé uličce, prostě zdá se mi že neexistuje jediné východisko. Ten kdo četl první tři kapitoly, má mé velké dík...já jsem se po více jak třech měsících, při čtení druhé kapitoly se začala nudit. :D
..
Tak to by byly povídky, zde už uveřejněné neboli rozepsané. Teď bych vám chtěla předvést povídky nově začaté a ty, které jsou zatím v mé hlavě. (Jedna i částečně na papíře)

Me and You?
..- dal by se tomu říkat příběh o nezkrotné lásce a zklamání. I když může to dopadnout úplně jinak.
- brzy se tu objeví tři napsané kapitolky, myslím že je přidám ob den :D nebo já už vlastně nevím, jak jsem to naplánovala :D
Nevadí. :)

The angel...
...
- u téhle povídky jsem se jak si sekla, napsaná je jedna kapitolka a dál to jak si nejde
- vlastně nevím co mně k tomuhle vedlo, ale chce to pokračování :D snad se ho někdy, někdo dočká :)
Uvidíme. :DI? Perfect?
...
- je to dosti nepovedená fizolofická povídka o klukovi, který byl vybrán ??? (xDD)...stal se dokonalým, myslím že se pokusím vám ukázat co se s takovým člověkem děje
- mám jen jednu kapitolku, ta se tady objeví už zítra :)
Náhoda. :)


Dále uvidíte /někdy/ v psané formě povídku "Ve jménu ďábla..." a "Miluji svůj život.", přeji vám ať si na ně počkáte. Líbí se mi jejich děj a tak doufám, že hned zítra je nezačnu psát... :D

Zapomněla bych na povídku "Žiju, abych umřel." tohle bude vždycky ten nejdrsnější dárek v podobě tvrdého yaoi, ve vyznámné dny /narozeniny, svátky, vánoce,.../.
V tomle toleranci nemám, ale samotný život se často motá kolem sexu :D (Doufám, že to někdo bude číst, to falšované tvrdé yaoi s prostými slovy... xDD)

Počátek...

27. ledna 2011 v 19:24 | Shainy
Abych řekla pravdu, hodně se změnilo. Je to zvláštní, že jsem se vracela zpátky do svého prvního doupěte. Kde všechno vlastně začalo, kde začal ten počátek...
Po tají jsem chodila ke svým bývalým sb a četla jejich články, přemýšlela jestli je vhodné napsat komentáře. Ale obvykle jsem to neudělala.
Dnes bych vám chtěla říct, pár tajemství o sobě. Protože se událo tolik věcí od 1. ledna takže je to neskutečné. Založila jsem strašně hodně blogů a hledala v nich uspokojení jako v tomhle.
Nic tomu nebylo podobné. Za co jsem ráda a doufám, že vy taký...
Netuším, jestli tohle někdy, někdo ještě bude číst ale i přesto...
Jsem děcko. Vážně, opravdu má věk jako děcko, chovám se jako děcko a taky jsem uvnitř pořád to ztracené děcko hledající krásnější svět. Možná nejsem moc férový člověk a už vůbec ne přítel, ale jsem ráda že mám a znám lidi, kteří nejsou dokonalí a mají své chyby, ale mají mně rádi. Můžu jim říct o svých problémech a nenudím se s nimi.
Miluji ty obyčejné lidi. Miluji kritické a závistivé Čechy, zvláště mojí třídu. Bez lidi bych byla nula, bez lidi bych tolik věcí nedokázala. Prosím, dejte mi ještě jednu šanci. 
Přísahám, že budu bojovat za tenhle blog až do konce. Je pravda, že nejsem moc dobré sb a proto "sébéčka" nebudou. Reklamy si pište kde chcete, protože já se na váš blog nepodívám. Nenáviďte mně, milujte mně ale prosím neignorujte mně.

Nebudu dál kecat okolo, prostě blog jede dál.
S velkou přestávkou, ale bez šancí by nebyly zázraky.
Shainy

Poslední a zároveň první článek...

1. ledna 2011 v 0:41 | Shainy (Luss Summers)
Tímhle článkem, bych se se všemi chtěla rozloučit. Bylo mi s vámi dobře, tím myslím své Sb, které mně podporovali do samého konce.
Možná to teď nezní moc upřímně, ale svůj blog mažu. Chci mít něco starého za sebou, proto mé východizko bude doufám, že dobré.
Některé věci můžeme změnit, některé změnit nejdou. Proto je lepší (aspoň z mého pohledu) něco změnit, než to ztratit. 
Děkuji všem svým věrným čtenářkám, za jejich podporu. Clary, Anii-Ena, TsuchiKim, Mary P. , Berenika a další na které si už nevzpomínám...děkuji!
Patří vám velké dík, protože každý z vás je úžasný člověk, který to dotáhne daleko. Mám vás ráda a doufám, že tenhle rok (2011) bude mnohem lepší, než ten předešlý. Jak pro vás, tak pro mně...
Vždy budete v mých srdcích,
Luss Summers.